Rama poston videon duke prezantuar projektin e Parkut të Shtëpisë së Pavarësisë

Shqipëria

Rama poston videon duke prezantuar projektin e Parkut të Shtëpisë së Pavarësisë

Më: 7 korrik 2020 Në ora: 10:14
Foto

Kryeministri Edi Rama ka publikuar në faqen e tij në Facebook videon e projektit të parkut të Shtëpisë së Pavarësisë në Vlorë.

Rama shkruan se shumë shpejt parku do jetë në kantier ndërkohë që në video tregohet se si do të shndërrohet zona.

Ja postimi i plotë i Ramës:

MIRËMËNGJES 😊
dhe me projektin e Parkut të Shtëpisë së Pavarësisë🇦🇱që do të jetë së shpejti në kantier, ju uroj një ditë të mbarë🙏

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat