Humbin jetën dy pacientë me Covid-19, ja sa persona u infektuan gjatë 24 orëve të fundit - Bota Sot
Humbin jetën dy pacientë me Covid-19, ja sa persona u infektuan gjatë 24 orëve të fundit

Shqipëria

Humbin jetën dy pacientë me Covid-19, ja sa persona u infektuan gjatë 24 orëve të fundit

Më: 14 korrik 2020 Në ora: 10:38
Foto

Dy pacientë të tjerë kanë humbur jetën në vendin tonë për shkak të Covid-19. Sipas ministrisë së Shëndetësisë, viktimat janë një 64 vjeçar nga Shkodra dhe një 63 vjeçare nga Elbasani.

Ndërkohë gjatë 24 orëve të fundit janë infektuar me Covid-19, 96 persona.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat