Një grua hidhet nga lartësia e pallatit ku jetonte

Shqipëria

Një grua hidhet nga lartësia e pallatit ku jetonte

Më: 9 mars 2021 Në ora: 12:15
Foto ilustrim

Një grua është vetëhedhur nga lartësia e pallatit ku jetonte ditën e sotme në Tiranë.

Ngjarja ka ndodhur në rrugën "Muhamet Gjollesha" në kryeqytet dhe policia bën me dije se shtetësja T.Ç., 63 vjeçe, e cila banonte e vetme në banesë, ndodhet në spital nën kujdesin e mjekëve.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të të saj.

Ku paraprakisht dyshohet se gruaja vuante nga probleme të shëndetit mendor.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat