Deputeti tradhton Bashën, i bashkohet Berishës

Shqipëria

Deputeti tradhton Bashën, i bashkohet Berishës

Më: 1 dhjetor 2021 Në ora: 15:51
Deputeti i bashkohet Berishës

Sali Berisha u prit nga qindra demokratë entuziastë në Tropojë.

Mes tyre ishte edhe deputeti i PD-së Isuf Çela dhe ish-kryetari i bashkisë, Besnik Dushaj.

Për rikthimin në vendlindje dhe Foltoren sot në mbremje, Sali Berisha u shpreh:

“udhëtimi për këtu është gjysëm qiellor, gjysëm tokësor”.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat