Luftuan me flakët në pallatin pranë “Brrylit”, Veliaj falenderon zjarrfikësit: Gjithmonë në shërbim

Shqipëria

Luftuan me flakët në pallatin pranë “Brrylit”, Veliaj falenderon zjarrfikësit: Gjithmonë në shërbim

Më: 13 mars 2022 Në ora: 19:13
Foto nga vendi i ngjarjes

Kryetari i Bashkisë Tiranë, Erion Veliaj ka falenderuar ekipin zjarrfikës, të cilët ndërhynë në kohë në një pallat pranë zonës së Brrylit në Tiranë, ku kishte rënë zjarr.

Përmes një postimi në Facebok, Veliaj thekson se zgjarrfikësit janë gjithmonë aty në shërbim të qytetarëve.

Ata janë gjithmonë aty, në shërbim të qytetarëve, sa herë jeta e dikujt është në rrezik. 

Faleminderit zjarrfikësve të qytetit për ndihmën e shpejtë, që i dhatë kësaj familjeje. Mirënjohje”, shkruan Veliaj.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat