E rëndë në Tiranë, gjendet i vetëvarur 37-vjeçari

Shqipëria

E rëndë në Tiranë, gjendet i vetëvarur 37-vjeçari

Më: 20 mars 2022 Në ora: 22:38
Foto ilustrim

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Tiranë.

Një 37-vjeçar i identifikuar si S.K., është gjetur nga familjarët e tij i pajetë në banesë në rrugën “Petro Marko” në Yzberisht.

Forcat blu dyshojnë se 37-vjeçari është vetëvarur.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat