I arrestuari vret veten në komisariatin e Kavajës

Shqipëria

I arrestuari vret veten në komisariatin e Kavajës

Më: 4 maj 2022 Në ora: 20:28
Foto ilustrim

Një 31-vjeçar i arrestuar në komisariatin e Kavajës ka vrarë veten këtë të mërkurë.

Ilvi Meta ishte ndaluar nga policia pasdrekën e sotme si i dyshuar për veprën penale të vjedhjes. Nuk dihen ende rrethanat e ngjarjes së rëndë.

Policia nuk ka dalë ende zyrtarisht me një deklaratë në lidhje me ngjarjen, ndërsa po hetohet dhe përgjegjësia e  punonjësve të policisë në detyrë në dhomat e ndalimit këtë të mërkurë.

Sipas informacioneve ai është gjetur i vetëvarur në qeli. Policia e ka gjetur me shenja jete, ai u transportua në spital por nuk mundi të mbijetonte.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat