Sali Berisha në krye të PD, Balliu: Ka besimin e demokratëve

Shqipëria

Sali Berisha në krye të PD, Balliu: Ka besimin e demokratëve

Më: 23 maj 2022 Në ora: 21:25
Klevis Balliu

Klevis Balliu i ftuar në emisionin Top Story në Top Channel tha se Sali Berisha, tashëm kryetar i PD-së, ka besimin e demokratëve.

“Sot nuk ka asnjë që mendon se Sali Berisha nuk është kryetar i Partisë Demokratike, ka besimin e tyre, nëse struktura nuk ka besim, nuk të ndjek”, tha Balliu.

Kujtojmë se dje u mbajtën zgjedhjet për kreun e Partisë Demokratike.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat