Policia arreston të riun në Vlorë, e dashura e tij përplaset me efektivët

Shqipëria

Policia arreston të riun në Vlorë, e dashura e tij përplaset me efektivët

Më: 16 gusht 2022 Në ora: 23:11
Foto ilustrim

Një ngjarje aspak e zakontë ka ndodhur mbrëmjen e së martës në qytetin bregdetar të Vlorës.

Policia ka ndaluar një makinë në rrugën kryesore të qytetit dhe ka arrestuar drejtuesin e saj, por ka hasur në rezistencën e fortë të të dashurës së tij, e cila u përball me efektivët dhe kërkoi lirimin e tij.

Videoja është filmuar nga kalimtarët ndërkohë që është ende e paqartë arsyeja e arrestimit të të riut.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat