FOTOT/Ajo që su pa nga vizita e Kerry në Tiranë, nga grushti tek habia me zyrën e Ramës - Bota Sot
FOTOT/Ajo që su pa nga vizita e Kerry në Tiranë, nga grushti tek habia me zyrën e Ramës

Shqipëria

FOTOT/Ajo që su pa nga vizita e Kerry në Tiranë, nga grushti tek habia me zyrën e Ramës

Nga: Gjergj Koja Më: 14 shkurt 2016 Në ora: 19:33

Kryeministri Edi Rama ka postuar një set fotosh mbi vizitën e Sekretarit amerikan të Shtetit John Kerry në Tiranë. Mes fotosh mund të dallohet lehtë habia e zyrtarit të lartë amerikan me zyrën e Kreut të Qeverisë apo me disa prej pikturave të varura në muret e godinës qeveritare.

“Sot me Sekretarin e Shtetit, John Kerry, gjatë vizitës së tij të shumëpritur dhe tejet inkurajuese në Tiranë. Mbështetja pa asnjë ekuivok e reformave nga ana e Sekretarit të Shtetit dhe konsideratat shumë pozitive të tij për progresin e bërë në këtë periudhë reformash, janë një motiv i rëndësishëm krenarie po edhe përgjegjësie më të madhe”, shkruan Rama.


Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...