Kreshnik Spahiu njoftoi se dorëhiqet nga politika - Bota Sot
Kreshnik Spahiu njoftoi se dorëhiqet nga politika

Shqipëria

Kreshnik Spahiu njoftoi se dorëhiqet nga politika

Më: 26 maj 2017 Në ora: 21:52
Kreshnik Spahiu

Pas takimit të sotëm më Lulzim Bashën, Kreshnik Spahiu njoftoi se dorëhiqet nga politika për shkak se nuk u bë pjesë e listave të PD-së për deputetë.

Spahiu u shpreh se çadra e opozitës në bulevard ka qenë një farsë.

“Unë dhe grupimi im u angazhuam për 90 ditë për një kauzë, por u premë në besë nga Lulzim Basha. Kjo situatë është e papranueshme ndaj unë bëj dorëheqje nga politika”, tha ai.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
test