Spaho ironi me deputetin socialist: Të kam ngatërruar me Alket Rizain! - Bota Sot
Spaho ironi me deputetin socialist: Të kam ngatërruar me Alket Rizain!

Shqipëria

E shtunë, 20 tetor 2018

Spaho ironi me deputetin socialist: Të kam ngatërruar me Alket Rizain!

Më: 8 shkurt 2018 Në ora: 23:02
Edmond Spaho, Alket Hyseni dhe Alket Rizai

Debate të ashpra ka pasur mbrëmjen e sotme mes deputetit të PD-së Edmond Spaho dhe deputetit të PS-së Alket Hyseni në emisionin “Të Paekspozuarit”.

Deputeti demokrat ofendoi Hysenin duke i thënë se e kishte ngatërruar me Alket Rizain, një kriminel shqiptar i famshëm në burgjet greke.

Spaho: Njëherë të ngatërrova me Alket Rizain

Hyseni: Ti aq e ke moshën, të falet.

Spaho: Mos u bëj qesharak…

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test