Kryemadhi: Rama duhet të shkojë në burg, ai ka frikë nga drejtësia, është pengesë për integrimin - Bota Sot
Kryemadhi: Rama duhet të shkojë në burg, ai ka frikë nga drejtësia, është pengesë për integrimin

Shqipëria

Kryemadhi: Rama duhet të shkojë në burg, ai ka frikë nga drejtësia, është pengesë për integrimin

Më: 17 maj 2018 Në ora: 12:38
Kryetarja e LSI-s Monika Kryemadhin

Kryetarja e LSI-s Monika Kryemadhin tha pas seancës se kjo trgeon kapjen e çdo qelize dhe segmenti të shtetit nga mafia.

Paralamentarzimi drejt fundit, po e çojnë drejt vdekjes, tha Kryemadhi në dalje të seancës parlamentare të ditës së sotme.

Rama ka frikë nga drejtësia, tha ajo duke shtuar se drejtësinë do ta marrë populli.

Shqipëria është në duart e bandave kriminale.

Pengesa për negociatat është vetëm Rama, tha kryetarja e LSI-së. Largimi i Ramës i hap rrugë integrimit

I pari që duhet të shkojë në burg është Edi Rama, tha kryetarja e LSI.

Kemi një Kryeminister me .....nëpër këmbë. Ai bën lobime sa nuk dihet se nga janë e se nga vijnë.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
test