Meta takon kryeministrin e Malit të Zi, Dusko Markovic - Bota Sot
Meta takon kryeministrin e Malit të Zi, Dusko Markovic

Shqipëria

Meta takon kryeministrin e Malit të Zi, Dusko Markovic

Më: 27 shtator 2018 Në ora: 10:06
Dusko Markovic dhe Ilir Meta

Presidenti i Republikës së Shqipërisë, Ilir Meta është takuar me Kryeministrin e Malit të Zi, Dusko Markovic.

Ai ka treguar përmes Facebookit, se ka biseduar me kryeministrin Markovic për mundësitë dhe hapësirat për t'i bërë edhe më konkrete marrëdhëniet mes dy vendeve e popujve.

Postimi i plotë:                                                 

Një takim i përzemërt dhe miqësor, si përherë, me Kryeministrin e Malit të Zi, Duško Markovi?. Biseduam për mundësitë dhe hapësirat për t'i bërë edhe më konkrete marrëdhëniet mes dy vendeve e popujve

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat