Zjarri përfshin kodrat e Mëzezit - Bota Sot
Zjarri përfshin kodrat e Mëzezit

Shqipëria

Zjarri përfshin kodrat e Mëzezit

Më: 22 tetor 2018 Në ora: 15:06
Zjarri përfshin kodrat e Mëzezit

Një zjarr ka rënë në Mëzez të Tiranës, rreth orës 14:30.

Zjarri, pranë repartit të RENEA-s ka përfshirë një kodër dhe flakët po shtohen për shkak të erës, ndërkohë që rrezikohen të përfshihen nga flakët, edhe shtëpitë pranë.

Forcat e shërbimit të zjarrëfikjes dhe ato të policisë ndodhen në vendngjarje.

Ende nuk dihen shkaqet e rënies së zjarrit.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...