Më e madhja tërhiqet me lot në sy - Bota Sot
Më e madhja tërhiqet me lot në sy

Skijim

Më e madhja tërhiqet me lot në sy

Nga: K. Goca Më: 20 janar 2019 Në ora: 13:11
Lindsey Vonn

Skiatorja më e mirë, amerikania Lindsey Vonn, apo siç njihet si më e madhja e shtigjeve të bardha, tërhiqet me lot në sy nga gara e supersllallomit të madh, bëri të ditur gazeta austriake kurier.

Image

Ajo tha se mund të jetë edhe gara e fundit e saj, por ende nuk dihet asgjë. Skiatorja ka pas një lëndim dhe kjo e gjitha ishte që nuk mundi të vazhdojë garën.

Image

Vonn me lot në sy deklaroi se nuk ka mundur të vazhdoj në garën e sotme dhe u tërheq, por mbetet të shihet se cili do të jetë vendimi përfundimtar i saj, do të pensionohet apo jo nga sporti që shijoi shumë gëzime e trofe.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat