Bëhen bashkë skitarët që përfaqësojnë Kosovën dhe Shqipërinë në Lojërat Olimpike - Bota Sot
Bëhen bashkë skitarët që përfaqësojnë Kosovën dhe Shqipërinë në Lojërat Olimpike

Skijim

Bëhen bashkë skitarët që përfaqësojnë Kosovën dhe Shqipërinë në Lojërat Olimpike

Më: 7 shkurt 2018 Në ora: 18:50
Albin Tahiri dhe Erjon Tola

Kosova dhe Shqipëria do të përfaqësohen nga një skitar në Lojërat Olimpike Dimërore “PyeongChang 2018”

Dy skitarët që përfaqësojnë shtetet shqiptare në Lojërat Olimpike Dimërore, Albin Tahiri i Kosovës dhe Erjon Tola i Shqipërisë, janë takuar në kampin olimpik në PyeongChang të Koresë së Jugut.

Tahiri për herë të parë merr pjesë në këto gara, derisa për Tolën kjo është hera e katërt që përfaqëson Shqipërinë.

Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat