Agim Pupovci tregon të vërtetën e skive në Korenë e Jugut - Bota Sot
Agim Pupovci tregon të vërtetën e skive në Korenë e Jugut

Skijim

Agim Pupovci tregon të vërtetën e skive në Korenë e Jugut

Nga: Kemajl Goca Më: 8 shkurt 2018 Në ora: 16:21
Pupovci e Tahiri

Kosova me skiatorin Albin Tahiri përfaqësohet në Lojërat Olimpike Dimërore Pyeongchang2018. Flitet se kombëtarja e Kosovës ka probleme me skia, cila është e vërteta, kanë humbur skitë? “Nuk kanë humbë skijat, kjo është dezinformatë. 

Skijat na ka arritur me kohë dhe Albini stërvitet me skia të veta”, ka deklaruar për gazetën kombëtare “Bota sot”, Agim Pupovci, përzgjedhës.

Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat