Më e bukura e Olimpiadës Dimërore - Bota Sot
Më e bukura e Olimpiadës Dimërore

Skijim

Më e bukura e Olimpiadës Dimërore

Më: 10 shkurt 2018 Në ora: 15:47
Saskia Alusalu

Ishte flamurmbajtësja e Estonisë dhe bukuria e saj nuk kaloi pa u vënë re.

Po flasim për Saskia Alusalu, patinatorja 23-vjeçare që po mahnit me pamjen e saj të jashtme Olimpiadën Dimërore.

Image
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat