Shënohet Java Ndërkombëtare e Shkopit të Bardhë - Bota Sot
Shënohet Java Ndërkombëtare e Shkopit të Bardhë

Sociale

E diel, 18 nëntor 2018

Shënohet Java Ndërkombëtare e Shkopit të Bardhë

Më: 16 tetor 2017 Në ora: 07:30
Ilustrim

Me rastin e shënimit të ”Javës Ndërkombëtare të Shkopit të Bardhë, Shoqata e të Verbërve të Kosovës në përkrahje të Ministrisë së Kulturës, Rinisë dhe Sportit mban akademi solemne.

Takimi do te mbahet sot duke filluar nga ora 11:00-13:30.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test