Ndërrmarrësja që sfidon stereotipet - Bota Sot
Ndërrmarrësja që sfidon stereotipet

Sociale

Ndërrmarrësja që sfidon stereotipet

Më: 16 prill 2018 Në ora: 15:52
Agnesa Geca

Agnesa Geca është pronare e restaurantit Sonder ku punojnë vetëm gra. Agnesa thotë se ajo dëshiron të forcojë vetëbesimin e grave si dhe t'i thyej tabutë se një grua nuk mund të punojë në kafiteri në Kosovë.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
test