Sigurohen mjetet për shërimin e Qëndrim Aliut - Bota Sot
Sigurohen mjetet për shërimin e Qëndrim Aliut

Sociale

E mërkurë, 17 tetor 2018

Sigurohen mjetet për shërimin e Qëndrim Aliut

Më: 3 maj 2018 Në ora: 17:19
Qëndrim Aliu

Qytetarët kanë arritur që të grumbullojnë mjetet e duhura për shërimin e Qëndrim Aliut nga Vushtrria, i cili vuan nga një kancer i rrallë që i është shfaqur në fytyrë.

Lajmin por grumbullimin e mjeteve e ka bërë publik kryetari i kësaj komune, Xhafer Tahiri nëpërmjet një shënimi në Facebook.

Nga të gjithë afrodiziakët kjo mjaltë është shija më e ëmbël e romancës tuaj

“Qëndrim Aliu sot bashkoi qytetin tonë. Jam shumë krenar me qytetarët dhe bizneset e komunës së Vushtrrisë që sot u organizuan dhe i mblodhën mjetet financiare për shërimin e Qëndrimit. Solidariteti është cilësia më e mirë e njeriut dhe sot qytetarët e Vushtrrisë dhe jo vetëm e dëshmuan në vepër! Shërim të shpejtë Qëndrimit!”, ka shkruar kryetari Tahiri.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test