Fanliga e Kosovës, rezultatet e javës së katërt  - Bota Sot
Fanliga e Kosovës, rezultatet e javës së katërt 

Sporti

Fanliga e Kosovës, rezultatet e javës së katërt 

Më: 11 shkurt 2019 Në ora: 10:46
Rezultatet e javës së katërt 

Rezultatet e javës së katërt, tabela pas javës së katërt dhe orari për javën e pestë.

Të dielen e ardhshme më 17 shkurt 2019, për nder të Pavarësisë së Kosovës, Fanliga do të pushoj.

Për këtë arsye Java 5 do të luhet më 24 shkurt 2019.

Image
Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...