“Guardiola do të sjellë yje në Bundesliga” - Bota Sot
“Guardiola do të sjellë yje në Bundesliga”

Sporti

“Guardiola do të sjellë yje në Bundesliga”

Më: 19 janar 2013 Në ora: 00:09

Ardhja e Pep Guardiolës te Bayern Mynih në muajin Korrik do të sjellë edhe lojtarë të profilit të lartë në Bundesliga. Kështu mendon ish trajneri gjerman I Real Madridit, Bernd Schuster i cili përgëzoi lëvizjën e spanjollit drejt bavarezëve. Sipas tij, yjet e futbollit botëror mund të ndjekin shembullin e Guardiolës duke u transferuar në futbollin gjerman që tashmë duket më tërheqës. Neymar dhe Thiago Alcantara janë emrat e parë për të cilët flitet se do të bashkohen me spanjollin në verë.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...