Adelina Berisha nis pushimet, mund ta paramendoni në bikini?! - Bota Sot
Adelina Berisha nis pushimet, mund ta paramendoni në bikini?!

Mediale Vip

Adelina Berisha nis pushimet, mund ta paramendoni në bikini?!

Më: 22 korrik 2016 Në ora: 16:44
Adelina Berisha

Ditëve të fundit ajo ka punuar rreth projektit të ri muzikor, pamje të cilat kanë qarkulluar nëpër media.

Ndërsa tani ka ardhur koha që edhe Adelina Berisha të pushojë bashkë me familjen e saj.

Duke treguar se ka nisur pushimet, dhe mos e ndarë lokacionin, e ka shfrytëzuar rastin t’i tregoj edhe linjat e saj trupore, të cilat në bikini kanë marrë formë tërheqëse.

Adelina përveç si këngëtare e cila ka filluar shumë heret të mirret me muzikë, karakterizohet edhe me të pasmet të cilat nuk heziton t’i reklamoj.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...