Tetë ndeshje, tetë fitore, Feniksi ia bën bajat Llapit - Bota Sot
Tetë ndeshje, tetë fitore, Feniksi ia bën bajat Llapit

Sporti

E hënë, 22 tetor 2018

Tetë ndeshje, tetë fitore, Feniksi ia bën bajat Llapit

Më: 1 dhjetor 2017 Në ora: 21:53
Arkiv

Skuadra shumë herë kampione në futsallin kosovar, Feniksi vazhdon të mos njeh kundërshtarë në Superligën e Kosovës në futsall.

Viktima e radhës për skuadrën nga Drenasi ishte Llapi. Feniksi arriti fitore bindëse ndaj Llapit duke e mposhtur me rezultat 1-12.

Topilla dhe Ramadani shënuan nga tre gola, Nishori e Alibegu nga dy, ndërsa nga një e realizuan Dragi e Mazreku. Pas tetë ndeshjeve, Feniksi ka po aq fitore duke qenë lider në Superligë.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test