Në pranga babai sepse e sulmoi me dru djalin

Tetova

Në pranga babai sepse e sulmoi me dru djalin

Më: 10 dhjetor 2020 Në ora: 12:18
Foto ilustrim

Zyrtarët policorë të SPB Tetovë mbrëmë (9 dhjetor) rreth orës 22:15, në fshatin Palaticë të Tetovës, e kanë privuar nga liria 75-vjeçarin M.Z.

nga ky fshat, i cili më parë kishte qenë i raportuar se në oborrin e shtëpisë së tyre familjare rreth orës 20:00 e kishte sulmuar fizikisht djalin e tij B.Z. (32).

I njëjti gjithashtu gjatë sulmit kishte përdorë një mjet prej druri.

M.Z. është u ndalua në Stacionin Policor të Tetovës për të pastruar rastin, kurse prej tij janë konfiskuar: një pushkë gjahu, një pistoletë, mjete prej metali dhe druri.

Rasti është duke u sqaruar dhe dokumentuar.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat