Sulmohet një drejtor në spitalin e Tetovës

Tetova

Sulmohet një drejtor në spitalin e Tetovës

Më: 4 shkurt 2021 Në ora: 09:39
Tetova

Drejtori ekonomik i spitalit të Tetovës është sulmuar fizikisht nga një punonjës i punësuar në sigurim.

Ai ka qenë i sulmuar nga N.S në momentin kur ka dalë nga zyra e tij.

Ndërsa më herët dy personat në fjalë kanë pasur diskutime verbale nëpër shkallë.

Nga policia vërtetuan ngjarjen dhe njoftuan se po ndërmerren masa.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat