Mbyllet një objekt hotelerik në Tetovë, arrestohet pronarja

Tetova

Mbyllet një objekt hotelerik në Tetovë, arrestohet pronarja

Më: 18 prill 2021 Në ora: 21:01
Foto ilustrim

Gjatë ditë së djeshme në ora 13:10, policët e SPB Tetovë kanë kontrolluar një objekt hotelerik në rrugën “120” në Tetovë i cili ka qenë i hapur dhe ku janë shërbyer njerëzit.

Nga policia thonë se objekti është mbyllur nga Inspektorati Shtetëror i Tregut, ndërsa pronarja J.B.N (49) është privuar nga liria.

Pas dokumentimit të plotë të rastit, ndaj saj do të parashtrohet kallëzim penal.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat