Aksident i rëndë në Tetovë, ka të lënduar

Tetova

Aksident i rëndë në Tetovë, ka të lënduar

Më: 21 korrik 2021 Në ora: 20:05
Pamje nga vendi i ngjarjes

Një aksident i rëndë ka ndodhur para disa minutave në rrugën lokale nga fshati Radiovcë për në fshatin Çegran.

Sipas dëshmitarëve okularë aksidenti ka ndodhur në mes një golfi me targa vendore dhe një veture me targa të Gjermanisë.

Në aksident, sipas dëshmitarëve, ka edhe persona të lënduar.

Image
Pamje nga vendi i ngjarjes

Vijon...

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat