Arrestohen dy persona në Tetovë për drogë

Tetova

Arrestohen dy persona në Tetovë për drogë

Më: 23 tetor 2021 Në ora: 12:06
Ilustrim

Siç njoftojnë nga Ministria e Punëve të brendshme, gjatë ditës së djeshme në ora 21:35, zyrtarët policorë kanë provuar dy persona për drogë.

Sipas raportit policor, bëhet fjalë për B.A (21) dhe një i mitur, të dy nga Tetova, për shkak se tek ata është gjetur drogë dhe thikë.

Njoftimi

“Ata janë arrestuar në stacionin policor dhe pas dokumentimit të plotë të rastit kundër tyre do të ngritet parashtresë adekuate”.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat