Arrestohen dy të rinj nga Tetova, ja për çka akuzohen

Tetova

Arrestohen dy të rinj nga Tetova, ja për çka akuzohen

Më: 5 nëntor 2021 Në ora: 14:33
Foto ilustrim

Policët e SPB Tetovë dje (4-nëntor) rreth orës 09 e 50 minutave, në rrugën “Blagoja Toska” në Tetovë, e kanë privuar nga liria E.A. (18) nga Tetova.

Dhe një 17 vjeçar nga Palçishti i Epërm.

Për shkak se gjatë kontrollit të kryer ndaj tyre është gjet dhe konfiskuar marijuhanë.

Pas zbardhjes dhe dokumentimit të plotë të rastit ndaj tyre do të përgatiten parashtresat përkatëse.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat