Policia e Tetovës arreston disa persona për marihuanë

Tetova

Policia e Tetovës arreston disa persona për marihuanë

Më: 17 shkurt 2022 Në ora: 14:39
Foto ilustrim

Dje (16-shkurt) në mbrëmje rreth orës 22:10, në rrugën e ,,Ilindenit“ tek blloku 87 në Tetovë, pjestarët e policisë të SPB-Tetovë kanë privuar nga liria personat D.S. (21)

Dhe A.A. (21) nga Sellarca e Epërme e Tetovës dhe N.S. (20) nga Tetova.

Për shkak gjatë kontrollit të kryer ndaj tyre është gjetur marihuanë.

Pas dokumentimit të plotë të rastit, do të vijojë parashtresë përkatëse.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat