Arrestohen dy tetovarë, dyshohen për pjesëmarrje në mashtrime

Tetova

Arrestohen dy tetovarë, dyshohen për pjesëmarrje në mashtrime

Më: 12 mars 2022 Në ora: 20:58
Foto ilustrim

Nëpunës policorë të SPB Tetovë dje i kanë privuar nga liria B.M. (31) dhe N.M. (42) nga Tetova.

Nga MPB informojnë se ata dyshohen se së bashku me SH.SH. (35).

Gjithashtu nga Tetova, i cili është arrestuar më datën 10.03.2022, kanë qenë të përfshirë në mashtrime të cilat janë kryer në rajonin e Tetovës dhe Gostivarit nga shtatori i vitit të kaluar deri në mars të këtij viti.

Pas dokumentimit të plotë të rastit kundër tyre do të parashtrohen kallëzime adekuate, njoftojnë nga MPB.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat