Tetovari sulmon rëndë nënën e tij…

Tetova

Tetovari sulmon rëndë nënën e tij…

Më: 27 mars 2022 Në ora: 14:36
Foto ilustrim

Pjestarët e policisë të SPB Tetovë dje (26 mars) në orën 20:45 kanë privuar nga liria 41-vjeçarin S.H. nga Tetova.

I cili pesëmbëdhjetë minuta më herët ishte denoncuar nga nëna e tij 64-vjeçare se kishte sulmiar fizikisht atë, bashkëshorten dhe fëmijën e tyre.

Ai është ndaluar në Stacionin Policor të Tetovës për zbardhjen e rastit.

Pas së cilës do të përgatitet një parashtresë përkatëse

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat