Paraburgim për tetovarin që vrau nënën e tij

Tetova

Paraburgim për tetovarin që vrau nënën e tij

Më: 9 prill 2022 Në ora: 10:31
Prokuroria Themelore Publike e Tetovës

Prokuroria Themelore Publike e Tetovës ka lëshuar urdhër për procedurë hetimore ndaj një 45-vjeçari, banor i fshatit Sellcë.

Ai me dashje ka vrarë nënën e tij.

Sipas prokurorisë, më 8 prill në oborrin e shtëpisë së familjes ku banonin, i dyshuari e ka sulmuar viktimën pa asnjë arsye, duke i shkaktuar një goditje fatale me sëpatë.

Gjykata pranoi propozimin e prokurorit publik dhe të dyshuarit të akuzuar për vrasje i caktoi masën e paraburgimit prej 30 ditësh

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat