Grabitet furra e bukës në Tetovë

Tetova

Grabitet furra e bukës në Tetovë

Më: 13 prill 2022 Në ora: 13:56
Ilustrim

Nga Sektori për Punë të Brendshme njoftojnë se në orët e para të mëngjesit është grabitur një furrë buke në Tetovë.

Nga SPB shtojnë po punohet për zbardhjen e plotë të rastit.

“(13-prill) në ora 02:55 në SPB Tetovë është raportuar se një person ka hyrë në një furrë buke në rrugën e “Ilindenit” në Tetovë, në pronësi të shtetasit kosovar H.T. 35 vjeçar me vendbanim të përkohshëm në Tetovë.

Aty ka marrë para nga arka e bukë-pjekësit”, njoftojnë nga SPB-Tetovë.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat