Përmbytje nga reshjet e mëdha të shiut në Tetovë

Tetova

Përmbytje nga reshjet e mëdha të shiut në Tetovë

Më: 29 maj 2022 Në ora: 15:00
Përmbytje në Tetovë

Një stuhi me reshje të dendura shiu, breshër dhe bubullima, ka goditur pasditen e sotme Tetovën dhe rajonin.

Ndërsa shiu ka përmbytur plotësisht rrugët e qytetit.

Policia aktualisht nuk lejon qarkullim në dalje të qytetit në drejtim të Shkupit, për shkak të nënkalimit të përmbytur plotësisht.

Image
Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat