Arrestohen disa persona nga Tetova, pasi u kapën në flagrancë

Tetova

Arrestohen disa persona nga Tetova, pasi u kapën në flagrancë

Më: 2 dhjetor 2023 Në ora: 20:43
Ilustrim

Sot (02.12.2023) në fshatin Radiovcë, Tetovë, zyrtarë policorë nga SPB Tetovë – Reparti Policor Zherovjan, kanë privuar nga liria L.R.(26) nga fshati Siniçanë Tetovë, J.S.(20) nga fshati Selcë Tetovë dhe L.S.(19) nga fshati Selcë Keç, Tetovë.

“Ata u kapën duke kryer një “vjedhje të rëndë” në një kamion, gjatë së cilës morën disa sende.

Prona e vjedhur i është gjetur dhe i është kthyer pronarit, ndërsa personat janë ndaluar në komisariat” thuhet në deklaratën e MPB-së.

Pas dokumentimit të plotë të rastit, ndaj tyre do të bëhet kallëzim përkatës.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat