Aksident në Tetovë, lëndohen dy persona

Tetova

Aksident në Tetovë, lëndohen dy persona

Më: 17 qershor 2024 Në ora: 11:47
Foto ilustrim

Me datë 16.06.2024 në ora 17:00 në SPB Tetovë është raportuar se rruga lokale në hyrje të fshatit Merovë të Tetovës, automjet “Volkswagen Golf” me targa të Tetovës drejtuar nga M.A. (75) nga fshati Merovë, ka dalë nga rruga.

Në aksidenti shoferi dhe pasagjeri Q.A (69) nga fshati Merovë kanë përsuar lëndime trupore konstatuar në Qendrën Klinike Tetovë.

Për rastin është njoftuar prokurori publik.

Ndërsa inspektimin e ka bërë ekipi policor nga SPB Tetovë.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat