Rama nxjerr video nga qendra e re shëndetësore në Tiranë! Pacienti: Është një kontrast i madh

Tirana

Rama nxjerr video nga qendra e re shëndetësore në Tiranë! Pacienti: Është një kontrast i madh

Më: 15 janar 2021 Në ora: 08:51
Qendra e re shëndetësore numër 1 në Tiranë

Mëngjesin e sotëm kryeministri Edi Rama e ka nisur me një video nga qendra e re shëndetësore numër 1 në Tiranë. “Një kontrast i madh”, thotë një nga pacientet.

Ndërkohë që personeli mjekësor shprehen se iu është plotësuar një ëndërr, që të punojnë në një ambient që i ka të gjitha kushtet.

Është një kontrast i madh”, tha një pacient. 

“Janë si ajo është që ka një njeri për të punuar në një ambient që i jep kënaqësi” 

“Siç mund ta shikoni dhe vetë që në hyrje përmbushen të gjitha standardet e një politeknike”

 “Jemi shumë të kënaqur që tashmë ëndrra jonë u realizuar”, shprehen disa nga infermierët.

Nga ana tjetër, Rama shkruan thjesht “pa koment”.

Nëse nuk hapet videoja klikoni për ta shikuar në Facebook.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat