Tirana pa energji elektrike nesër, zonat që preken

Tirana

Tirana pa energji elektrike nesër, zonat që preken

Më: 7 shkurt 2021 Në ora: 21:17
Foto ilustrim

Ditën e nesërme disa zona në kryeqytet do të kenë ndërprerje të energjisë elektrike.

OSHEE njofton se përgjatë intervalit kohorë 8:00-13:00 për shkak të remontit të parashikuar në NST Dinamo, do të ndërpritet pjesërisht energjia elektrike në këto zona.

Pranë stacionit të Trenit, zona pas spitalit të Traumës, pranë ish-parkut të Autobusëve dhe rruga “Don Bosko”.

Njoftim nga OSHEE:

Stakim, 8 shkurt

Për shkak të remontit të parashikuar në NST Dinamo, në datën 8 shkurt gjatë intervalit kohor 08:00-13:00 do të stakohet energjia në këto zona në Tiranë:

Pjesërisht: zona pranë stacionit të Trenit, zona pas spitalit të Traumës, pranë ish-parkut të Autobusave, pjesërisht rruga “Don Bosco”.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat