Nuk ndodh shpesh në kryeqytet, Tirana zgjohet e zbardhur nga bora

Tirana

Nuk ndodh shpesh në kryeqytet, Tirana zgjohet e zbardhur nga bora

Më: 14 shkurt 2021 Në ora: 08:00
Tirana

Reshjet e nisura pasditen e djeshme dhe që vijuan gjatë natës kanë zbardhur Tiranën.

Kryeqyteti i “veshur” me ngjyrë të bardhë ka marrë një tjetër pamje.

Reshjet kanë pushur gjatë orës 04 e mëngjesit duke i lënë vendin temperaturave të ulëta.

Më poshtë do gjeni një galeri me foto nga kryeqyteti i zbardhur nga bora.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat