​Veliaj uron Kosovën për 17 shkurt: Ja kështu bëhet, dashuri nga Tirana

Tirana

​Veliaj uron Kosovën për 17 shkurt: Ja kështu bëhet, dashuri nga Tirana

Më: 16 shkurt 2021 Në ora: 21:17
Erion Veliaj

Kryetari i Bashkisë së Tiranës Erion Veliaj ka uruar popullin e Kosovës me rastin e Ditës së Pavarësisë.

“Ja kështu bëhet!

Dashni nga Tirana! #Kosova13 , shkruan Veliaj krahas një videoje të postuar në Facebook me një flamur gjigant të Kosovës në godinën e bashkisë që ai drejton.

Kosova nesër shënon 13-vjetorin e shpalljes së pavarësisë me një sërë aktivitetesh në të gjithë vendin.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat