U qëllua me armë silenciator pranë “Piramidës”, ndërron jetë në spital i plagosuri

Tirana

U qëllua me armë silenciator pranë “Piramidës”, ndërron jetë në spital i plagosuri

Më: 25 shkurt 2021 Në ora: 09:25
Foto ilustrim

Personi, i cili u plagos me armë zjarri silenciator ka ndërruar jetën në spital. Ngjarja e rëndë mësohet se ka ndodhur pranë “Piramidës” në kryeqytet.

Sipas News24 një person është plagosur me dy plumba dhe është dërguar në spital për mjekim.

Nga informacionet e para mësohet se personi është qëlluar me armë zjarri silenciator nga persona ende të paidentifikuar.

Ende nuk bëhet i ditur emri i të plagosurit, ndërsa forca të shumta policia kanë rrethuar zonën dhe po punojnë për zbardhjen e ngjarjes dhe identifikimin e autorëve.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat