Përfshihet nga flakët një magazinë tek ‘Casa Italia’, zjarrfikësit në vendngjarje

Tirana

Përfshihet nga flakët një magazinë tek ‘Casa Italia’, zjarrfikësit në vendngjarje

Më: 24 mars 2021 Në ora: 18:01
Foto

 Një magazinë është përfshirë nga flakët tek “Casa Italia” në kryeqytet.

Policia njofton se në vendin e ngjarjes kanë shkuar menjëherë forcat zjarrfikëse të cilët po neutralizojnë flakët.

Njoftimi i policisë:

Me datë 24.03.2021, rreth orës 16:40, tek “Casa Italia” ka rënë zjarr në një magazinë.

Sherbimet e zjarrëfikses ndodhen në vendngjarje dhe po punojnë për fikjen e zjarrit.

Grupi hetimor dhe sherbimet e Policisë vijojnë punën për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat