Aksidenti i rëndë në Tiranë/ 19 vjeçari përplasi 30 vjeçaren e paidentifikuar

Tirana

Aksidenti i rëndë në Tiranë/ 19 vjeçari përplasi 30 vjeçaren e paidentifikuar

Më: 10 qershor 2021 Në ora: 19:50
Ilustrim

Policia e Tiranës ka dalë në një informacion paraprak lidhur mbi ngjarjen e rëndë të ndodhur gjatë orëve të pasdites në Tiranë, ku u raportua për një vajzë të lënduar pasi ishte goditur nga një pemë në rrugën ‘Xhanfize Keko’.

Sipas Policisë një automjet i drejtuar nga një 19 vjeçar ka aksidentuar një këmbësore të paidentifikuar të moshës 30 vjeç.

Ky automjet më pas është përplasur edhe me një pemë në trotuar duke bërë rrëzimin e objektit.  

Ndërkohë që nuk ka ende informacione lidhur mbi gjendjen e vajzës.

Tiranë/Informacion paraprak

Rreth orës 19:15, në rrugën “Xhanfizo Keko” mjeti me drejtues shtetasin J. B., 19 vjeç, ka aksidentuar një këmbësore ende të paidentifikuar rreth 30 vjeçe, e cila ndodhet në spital, nën kujdesin e mjekëve.

Drejtuesi i mjetit po shoqërohet në ambientet e Komisariatit nr.4, për veprime të metejshme hetimore.

Grupi hetimor ndodhen në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat