Ndërron jetë adoleshentja në Tiranë, vuante nga epilepsia

Tirana

Ndërron jetë adoleshentja në Tiranë, vuante nga epilepsia

Më: 18 qershor 2021 Në ora: 07:16
Ilustrim

Një vajzë 18-vjeçe ka ndërruar jetë mbrëmjen e djeshme në Tiranë.

Sipas policisë viktima me inicialet S.B. nga hetimet paraprake ka rezultuar se vuante nga sëmundja e epilepsisë.

Sipas policisë ka qenë ora 22:10 kur ambulanca nga Mulleti ka transportuar për në spital për ndihmë mjekësore vajzën, e cila nuk është ndjerë mirë.

Por me mbërritjen në spital, policia thotë se pavarësisht ndihmës së dhënë nga mjekët, vajza ka ndërruar jetë dhe paraprakisht dyshohet se vuan nga epilepsia.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat