Aksident në Tiranë, makina përplas të moshuarin, dërgohet me urgjencë në spital

Tirana

Aksident në Tiranë, makina përplas të moshuarin, dërgohet me urgjencë në spital

Më: 25 qershor 2021 Në ora: 20:02
Foto ilustrim

Një aksident është shënuar orët e vona të pasdites së sotme në Tiranë.

Policia bën me dije, se rreth orës 19:00, në bulevardin “Bajram Curri”, një mjet me drejtues shtetasin M. H., ka aksidentuar 80-vjeçarin Q. K.

Raportohet se i moshuari ndodhet në spital, nën kujdesit e mjekëve. Ndërkohë, grupi hetimor ndodhet në terren dhe po punon për sqarimin e rrethanave të aksidentit.

Njoftimi i Policisë:

Më datë 25.06.2021, rreth orës 19:00, në bulevardin “Bajram Curri”, mjeti me drejtues shtetasin M. H., ka aksidentuar shtetasin Q. K., rreth 80 vjeç, i cili ndodhet në spital, nën kujdesin e mjekëve.

Grupi hetimor po punon për sqarimin e rrethanave të aksidentit.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat