Shpërthim në një pallat në Tiranë

Tirana

Shpërthim në një pallat në Tiranë

Më: 5 shtator 2021 Në ora: 09:24
Ilustrim

Një shpërthim ka ndodhur në orët e para të mëngjesit në një pallat në rrugën “Njazi Meka” në Tiranë.

Shpërthimi ka ndodhur në zonën e Alliasit në Tiranë. Një lëndë plasëse e dyshuar për fishekzjarre, ka shpërthyer në shkallët e katit të dytë të një pallati.

Lënda plasëse ka shpërthyer në orët e para të mëngjesit, dhe ka shkaktuar panik te banorët.

Fatmirësisht nga shpërthumi nuk raportohet për persona të lënduar, por vetëm dëme materiale. 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat